Galant - garnitury dla piłkarzy
16.jpg

Kiedy pojawia się temat mody w drużynach piłkarskich, pierwsze co nasuwa się na myśl, to strój zawodników noszony na boisku. Jest on bez wątpienia elementem charakterystycznym każdej drużyny, dzięki któremu można rozpoznać dany klub już po samym ubiorze.

Równie istotny jest też dres, w którym piłkarze zazwyczaj przebywają na konferencjach czy wywiadach przed meczem. Warto jednak pamiętać, że ubiór dla piłkarzy to nie tylko bluza dresowa i sportowe spodenki w barwach klubu.

Zawód piłkarza, zwłaszcza w czołowych drużynach, wiąże się z uczestnictwem w wielu wydarzeniach. Zawodnicy muszą wyglądać elegancko i prezentować samym wyglądem jak najwyższy poziom, w związku z czym często zamieniają klubowy dres na garnitur. Popularnym zabiegiem jest ubieranie wszystkich członków drużyny w jednakowe garnitury, co z jednej strony może być odbierane jako podkreślenie jedności jako zespołu, a z drugiej pomaga uniknąć zbyt dużej rozbieżności stylów - wśród tak licznej grupy różnorodność garniturów wizualnie mogłaby zadziałać na niekorzyść.

Zdarza się, że drużyny zawierają umowy z różnymi producentami garniturów i noszą specjalnie dla nich szyte zestawy - szczególnie najlepsze kluby, co nie powinno dziwić, ponieważ jest to doskonała promocja dla marki szyjącej stroje. Pomimo tego jest jednak wiele klubów nieposiadających takiej umowy. Przykładem drużyny, która zdecydowała się na taką współpracę, jest Real Madryt. Już od wielu lat zawodnicy, jak i dyrekcja klubu, ubierani są przez markę Hugo Boss. Obecnie ten producent szyje także dla innej znanej drużyny - Bayern Monachium. Świadczenie usług dla tak rozpoznawalnych zespołów jest wielkim plusem w portfolio marki. Innym projektantem, który tworzy formalne stroje dla piłkarzy, jest Thom Browne - ubiera on zawodników FC Barcelona. W tym miejscu warto również podać przykład z naszego podwórka - dla polskiej reprezentacji w ubiegłym roku garnitury uszyli krawcy z Vistuli.

Galant również świadczy tego typu usługę dla naszych polskich drużyn - zapraszamy zainteresowanych do kontaktu w celu poznania naszej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl